Prvňáčci nás znovu podpořili 1.5. na ,, Trousíme se na Ještěd “ děkujeme za podporu.
.Přečtěte si vyjádření, které nepsala paní Mgr. Stanislava Doležalová, třídní učitelka 1.C https://www.zs-vesec.cz/…/clanek-1182-prvnacci-opet…
Prvňáčci nás znovu podpořili 1.5. na ,, Trousíme se na Ještěd “ děkujeme za podporu.
.Přečtěte si vyjádření, které nepsala paní Mgr. Stanislava Doležalová, třídní učitelka 1.C https://www.zs-vesec.cz/…/clanek-1182-prvnacci-opet…


