Navázali jsme krásnou spolupráci se ZŠ Vesec Liberec, konkrétně s paní Mgr. Stanislavou Doležalovou, která je třídní učitelka 1.C 😊. Děti nám vytvořili pěkná velikonoční přání a ozdoby na zavěšení 😊. Měli jsme z nic velkou radost.
Budeme se těšit na další setkání.
Přečtěte si co napsala paní Mgr. Stanislava Doležalová, třídní učitelka 1.C
www.zs-vesec.cz/…ec/
Moc Vám děkujeme





