Na Krétu s Kundalini jógou

Týdenní harmonizační jógový pobyt na Krétě 20.05.-28.05.2020 

Pojeďte si odpočinout na Krétu!

Pobyt je určen nejen nemocnými s RS.
Naučíte se relaxovat a meditovat. Dokonale si odpočinete od každodenního stresu v krásném prostředí 4 hvězdičkového hotelu. Velice příjemným bonusem bude cvičení Kundalini jogy 2x denně pod vedením zkušené lektory, psycholožky a psychoterapeutky Evy Růžičkové, která spolupracuje s MS centrem Motol.

Na zvládání krátkodobého stresu jsme od přírody dobře vybaveni, ale ten dlouhodobý nás vede k nerovnováze a někdy i nemocem. Pojeďte k moři, kde je ideální místo k uvolnění, protáhnutí, nadechnutí… Kundalini jógou se zaměříme hlavně na harmonizaci prvních třech energetických center, jejichž rovnováha je základnou i pro pevné duševní zdraví (bez deprese a úzkostí). Cílem bude jógovými praktikami posílit: sebejistotu, odolnost, vytrvalost, pocit bezpečí, cílevědomost a sílu vaší vůle, schopnost brát i dávat, chuť do života! Naučíte se praktikovat některé relaxační techniky a meditace k uvolnění od stresu. 

REGISTRACE a více informací na https://www.facebook.com/events/443611976523164/ nebo přímo u lektorky Evy Růžičkové: terapieeva@gmail.com