Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pozvánky od partnerů

Vážení přátelé,

 

srdečně vás zdravím ze sluncem zalitého Liberce jako koordinátorka neziskového sektoru Libereckého kraje, projektu Zdravý Liberecký kraj a místní Agendy 21

a

dovoluji si vás tímto pozvat na panelovou diskusi k problematice neziskového sektoru a občanské společnosti, kterou v rámci letošního již 18. ročníku Týdnů pro neziskový sektor pořádá ANNOLK ve spolupráci s krajskou vědeckou knihovnou a Libereckým krajem.

 

Za Liberecký kraj se diskuse zúčastní Květa Vinklátová, členka rady kraje – řízení rezortu kultury, památkové péče a cestovního ruchu a Radka Loučková Kotasová, členka rady kraje – řízení rezortu hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů a územního plánování.

 

Dále Blažena Hušková - konzultantka pro neziskový sektor, Roman Haken – Centrum pro komunitní práci střední Morava a Aleš Sedláček – Česká rada dětí a mládeže, člen rady vlády pro NNO.

 

Přílohou posílám plakát k tisku a libovolnému šíření a vkládám ke sdílení odkaz na FB událost - https://www.facebook.com/events/1848359652099528/

a těším se na viděnou.

 

S pozdravením